הורים לילדים? אתם בוודאי רוצים להנציח את הרגעים החמודים ביותר שלהם, וזאת רגע לפני שהם מתבגרים. צילומי ניבורן הפכו למגמה, בשל היכולת לתעד את השנים הראשונות של הרך הנולד ולעשות זאת בצורה יצירתית. צילומים כאלה מלווים ילדים לכל אורך החיים כמזכרת מדהימה. לעיתים התמונות משמשות להכנת לוח שנה או קולאז' משפחתי יפה, והן יכולות להיות מתנה נפלאה לסבים או לקרובי משפחה.

אז איך מצלמים תמונות טובות של תינוקות? ואיזה רעיונות אפשר למצוא?

כיום יש צלמים טובים אשר מציעים צילומי ניובורן מהממים! מקום מקצועי ידע לתת מענה להורים שרוצים לתעד את הרגעים המתוקים של ילדם, וידע לנהל יום צילומים בצורה הכי רגועה, מקורית, רגישה ויצירתית עבור ההורים ועבור התינוק או התינוקת. לכן כדאי לבחור צלמים טובים.

אבל איזה רעיונות יש לצילומים? הנה 5 רעיונות מדליקים:

גוזל או אפרוח?

תמונות ניובורן של תינוק עטוף בשמיכה רכה שסביבו סלסלת קש מקסימה או תיבה, היא תמונה שובת לב! התינוק יכול לנוח בתוך מה שנראה כמו תיבה או בתוך אביזרים כמו קן ציפורים או חצי ביצה, ליצירת אווירה טבעית של גוזל קטן או אפרוח. תמונות כאלה קל להפיק כאשר התינוק שליו או ישן, והן מספקות תוצאות מקסימות שישתלבו נהדר בכל קולאז' משפחתי או אלבום תמונות.

אני והחבר הטוב

תמונות של פעוט עם חבר טוב כמו אוגר, חתול או כלב, גם הן שובות לב! משפחות המגדלות בעלי חיים נינוחים, יכולות להפוך את החיבור הנפלא בין פעוטות לבעלי חיים למשהו יצירתי בהחלט. תמונה עם הכלבלב המשפחתי או עם גור החתולים החדש, תספק תוצאה נהדרת, בעיקר אם בעל החיים רגוע ומשתף פעולה. חפשו צלמים שיודעים לשלב בין תינוקות לבעלי חיים בצורה מקצועית ונכונה.

 

 

סמאש דה קייק

צילום העוגה הענקית והצבעונית עם תינוק או תינוקת, שאוכלים מהעוגה ומורחים אותה בכול מקום, אף פעם לא הופך למיושן. סמאש דה קייק הוא רעיון יצירתי לתמונות מושלמות של ילדים המצולמים לצד עוגות צבעוניות. כדי לצלם את התמונות, צריך עוגת ראווה גדולה, תינוק או תינוקת עם תיאבון ומצלמה מקצועית. הדוגמן הקטן שיתעסק עם העוגה יאפשר צילומים יפים שיהפכו למזכרות משעשעות ומלאות צבע!

נסיך או נסיכה

דרך נוספת לצלם את הרך הנולד היא באמצעות יצירת תפאורה ואווירה מלכותית. באמצעות גלימות, כתרים, נזרים או תכשיטים – אפשר ליצור סט צילומים מלכותי ולצלם את הקטנטנים כנסיך או נסיכה. חפשו תלבושות מלכותיות לתינוקות והתייעצו עם צלם מקצועי לגבי יצירת צילומי ניובורן מלכותיים. התוצאה תהיה נוצצת במיוחד.

צילומים משפחתיים

לעיתים אנו רוצים להנציח את הרגעים היפים בצילומי משפחה. צילום הריון, צילומי ניובורן עם ההורים, וצילומים משפחתיים כשכל המשפחה לבושה לבן/ מחופשת לגיבורי על, או אולי לדמויות מסרט מצויר – יספקו מזכרות נהדרות למשך שנים וגם תמונות צבעוניות ומשעשעות.

לסיכום

באמצעות בחירת קונספט משעשע ורעיונות יצירתיים, אפשר להגיע אל יום צילומים מעניין במיוחד וליצור מזכרות כיפיות שישתלבו נהדר ברשתות החברתיות או בכול אלבום תמונות, ואפילו על הקיר! בחרו צלם מקצועי או סטודיו איכותי לצילום ושימו לב כי הוא מומחה בצילומי ניובורן. כך תוכלו להגשים חלומות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *