באר שבע היא עיר נפלאה שנחשבת לעיר הבירה של אזור הדרום. רבים הם האנשים שלא ממש מכירים לעומק את העיר הזו ואת כל מה שיש לה להציע מבחינתם של אנשים באים לבקר או אנשים שבאים לחופשה שם, אבל בבאר שבע יש הרבה מאוד מה לעשות, ורק צריכים להכיר אותה בצורה הרבה יותר טובה כדי שלא לעבור על פניה בפעם הבאה שמגיעים אל האזור של הדרום.

 

מקנחים עם גלידה טעימה

זה לא ממש סוג כי האזור של באר שבע הוא כזה שבו המעלות הן גבוהות בשל אזור בעל מזג האוויר שאופייני למדבר, וזו גם הזדמנות נהדרת להתפנק כל המשפחה עם מנוחה במקום ממוזג שבו יש הרבה מאוד טעמים של גלידה טעימה. זה עובד מעולה כאשר מטיילים באזורים חמים בחו"ל, ואין כל ספק כי זה יעבוד נהדר לאחר יום של טיולים שבו רק רוצים לשבת למנוחה עם גלידה צוננת ביד. גלידה אלדו באר שבע היא מקום מושלם לעצירה כזאת, רגע לפני שממשיכים אל עבר היעד הבא במסלול הטיול במקום.

 

מבקרים בבסיס חצרים

כל אוהבים התעופה ייהנו מאוד במקום הזה. זה למעשה אזור שבו יכולים אנשים שהם אינם חיילים בבסיס חצרים, שהוא אחד היפים והמפנקים שקיימים בארץ ישראל. ניתן לעבור על פני כלי התעופה שקיימים בחיל האוויר בישראל,  עם סוגים שונים של מטוסי קרב ומטוסי הובלה ומסוקים גם כן. אין ילד שלא מתחבר אל הנושא הזה בקלות, והם יתחברו אל חוויה יוצאת דופן שבה הם רואים את כל אלה באמת, ולא בסרט או סדרה שהם רגילים לראות על מסך הטלביזיה. מיצגים שונים של חיל האוויר לאורך ההיסטוריה שיעשו רק הרבה גאווה.

מחכימים במוזיאון הילדים של באר שבע

אן כבר מגיעים לטיול בעיר באר שבע עם הילדים, אין כמו לקחת אותם לסיור במוזיאון לונדע, שמשלב בהצלחה מרובה משחקים לצד מדע, כך שהילדים גם עסוקים בכל מיני סוגים של פעילויות מהנות, ובאותה ההזדמנות גם רוכשים למידה חשובה לגבי המדע וכל מה שהוא מספק לנו בני האדם בחיי היומיום ובכלל. המקום יספק זמן של בילוי משותף, הורים וילדים ביחד, במקום שהוא גם ממוזג וגם יוצאים ממנו עם ערך מוסף.

 

מוזיאון קרסו למדע

אם הילדים והמשפחה הם כאלה אשר שוחרי מדע, אזי ביקור בפארק קרסו למדע הזה יעביר בקלות שלוש שעות עם הנאה מרובה. מקום מרתק שבו יש תצוגות רבות שממחישות בצורה פעילה תחומי מדע שונים. כדאי להגיע בתקופה שבה ישנם מיצגים מיוחדים. ישנה אפילו סדנה להכנה של גלידה עם כל המדע שמאוחרי הפינוק המתוק הזה.

לסיכום, יש הרבה מאוד מה לעשות בבאר שבע, וכשאר מתקרבת לה החופשה הארוכה של הקיץ, יכולים לשלב טיול של נסיעה ארוכה עם עצירה ליום של טיולים בבאר שבע, ולאחר מכן להתקדם אל עבר המקום שבו לנים. או לחילופין, לצאת אל נסיעה מרתקת בכל המקומות שסובבים את המקום שבו אמורים ללון, כשאר אליו בסופו של כל יום טיול חוזרים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *