חופשת פסח מסמנת בעבור הורים רבים את תחילתם של ימים עמוסים בפעילויות ביחד עם הילדים, וזאת לאור חופש ארוך שמתחיל החל מערב החג ועד לערב חג שני. למעשה, חופשת החג מהווה הזדמנות מצוינת ליצור ביחד עם הילדים זמן איכות וכן פעילויות מגבשות, אולם בעקבות הביקוש הרב לאטרקציות, רבים מעדיפים להישאר בבית. אם גם אתם שוברים את הראש כיצד ליצור פעילות מהנה לילדים, להלן כל הפעילויות הכי שוות:

צביעה לפי מספרים

פעילות נהדרת ומהנה במיוחד לילדים שאותה ניתן לבצע בתוך הבית כולל צביעה המתבצעת על פי מספרים. צביעה לפי מספרים תוכלו למצוא באתר תחביבן, כאשר הדוגמאות הן רבות ומגוונות וכוללות בין היתר נופים, דמויות אייקוניות, בעלי חיים ועוד. למעשה, דרך האתר תוכלו לבצע רכישה של חוברות צביעה בהתאם לרמת קושי משתנה ועם שימת דגש על התאמה מדויקת למסגרת התקציב, כל זאת בזכות יכולת לבצע רכישה של צביעה לפי מספרים במחירים נגישים ועם משלוח מהיר עד הבית.

תפירת בובות

אחד מהטרנדים החמים של השנים האחרונות הוא ללא ספק תפירה. דרך אתר תחביבן תוכלו לבצע רכישה של בובות במגוון צבעים וסגנונות, כאשר לכל בובה מוצמד הוראות שיאפשרו לכם לתפור ביחד עם הילדים. מדובר בפעילות מהנה מאוד המאפשרת לכם לחזק את הקשר עם הילדים כמו גם ליצור זמן איכות, כל זאת בעלות כספית אטרקטיבית ועם שימת דגש על משלוח של כל הציוד הנדרש לתפירה במשלוח מהיר עד הבית.

 

 

ציור יהלומים

ציור באמצעות יהלומים הוא אחד הלהיטים הגדולים של עולם המשחקים לילדים, ולא בכדי. מדובר ביצירת אומנות של ממש המאפשרת לילד ליצור ציור המבוסס על אבנים דמויי יהלומים, ובכך להוביל לשיבוץ יפהפייה אבל גם לעידוד של פיתוח מיומנות של מוטוריקה עדינה. מדובר בהזדמנות מעולה לעבוד עם הילדים על היכולת הזו ואף לנצל את הזמן לטובת משחק שהוא גם מהנה אך גם מאפשר לקבל תוצר מושלם שאותו ניתן לתלות בבית או לשמור בחדר של הילד, עד לפעם הבאה.

הכנת כרית

במסגרת החופשה אפשר ליצור עם הילדים פעילות מהנה ואפילו כזו שמגלמת בחובה עיצוב מחדש של החדרים בבית, כל זאת באמצעות הכנת כרית עם רקמה. מדובר בערכה שמגיעה עם כל הציוד הנדרש כולל הוראות מדויקות, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר ליצירה של כרית מעוצבת שאותה הילדים ואתם מכינים לגמרי בעצמכם.

פאזל תלת מימד

אחד מהטרנדים החמים של השנים האחרונות הוא הרכבה של פאזלים תלת מימד. בזמן מגפת הקורונה נרשם זינוק של מאות אחוזים בהזמנה של פאזלים, וזאת מאחר ומדובר בפעילות כיפית אך גם כזו שלוקחת ומאפשרת לכם כמו גם לילדים להרכיב פאזל מרשים שאותו ניתן בסיום להציב בבית בגאווה. באתר של תחביבן תמצאו עשרות דוגמאות שונות במחירים נוחים לכל כיס, כל זאת מתוך מטרה לנצל את חופשת הפסח לטובת יצירה של פאזל מרשים.

לסיכום

חופשת הפסח היא חופשה ארוכה המחייבת אתכם כהורים למצוא תעסוקה לילדים, בייחוד לאור העובדה כי מדובר בחופשה ארוכה למדי. באמצעות אתר תחביבן תוכלו לבצע הזמנה של ערכות מבוקשות שמתאימות לכל הגילאים, כל זאת מתוך מטרה לנצל את החופשה הקרוב הלטובת גיבוש משפחתי, יצירה של זמן איכותי וכן קבלת תוצרים יפהפיים שיובילו לקבלת תוצרים מהממים שאותם הילדים הכינו לגמרי בעצמם, כמו למשל פאזל או צביעה על פי מספרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *