אם יש לכם חלום לבנות את בית החלומות שלכם, אתם צריכים לבחור בעלי מקצוע אמינים ומנוסים שיגרמו לחלום שלכם להפוך למציאות. מתכוונים לבנות בית? אלה אנשי המקצוע שלא תוכלו לוותר עליהם.

קבלן מפתח

קבלן מפתח הוא למעשה קבלן העל שיאתר עבורכם את כל בעלי המקצוע שצריכים לבצע את העבודות בפועל בפרויקט שלכם. הוא זה שיהיה אחראי על כל קבלני המשנה, על התיאום בין בעלי המקצוע השונים ועל איכות העבודה. הוא גם זה שיעמוד מולכם ויספק לכם את כל האינפורמציה הדרושה לגבי תהליך הבנייה, השלבים השונים שלה ועוד. בתוך כך, קבלן מפתח הוא אחד מאנשי המקצוע החשובים ביותר ואתם חייבים לעשות את כל שיעורי הבית לפני שאתם בוחרים בו.

הנדימן

ההנדימן יבצע עבורכם את כל הדברים הקטנים שאתם לא מסוגלים או לא רוצים לעשות בעצמכם. אנחנו מדברים בין השאר על עבודות כמו תלייה של טלוויזיות בבית, תליית תמונות, התקנת אביזרי אמבטיה, התקנת ארונות, ספריות ועוד. ההנדימן נשמע לכם אולי כמו בעל מקצוע שאפשר לבחור על הדרך, אך ממש לא. כשאתם מזמינים הנדימן להתקנת טלוויזיות למשל אתם צריכים לוודא שמדובר בהנדימן מקצועי שמגיע אליכם עם כל הציוד המתאים על מנת לבצע התקנה מדויקת, אחרת זה מאד יפריע לכם בעיניים.

חשמלאי מוסמך

נפתח בשורה התחתונה, כל עבודות החשמל בבית חייבות להתבצע על ידי חשמלאי מוסמך בלבד. יש מגוון רחב של סוגי רישיון, אתם צריכים לוודא שלחשמלאי שלכם יש רישיון חשמלאי מוסמך, דרשו ממנו לשלוח לכם את התעודה וודאו שכל הפרטים מופיעים עליה. החשמלאי יבצע עבורכם את כל עבודות החשמל שבית החלומות שלכם זקוק להן, אנחנו מניחים שבין השאר תרצו להגדיל את חיבור החשמל שלכם, להתקין נקודות חשמל חדשות, להזיז נקודות קיימות, להתקין גופי תאורה בתוך הבית וכמובן תאורה לחצר, שתעשה את כל ההבדל.

 

 

אינסטלטור מנוסה

אם אתם בונים בית חדש אתם צריכים להניח צנרת אינסטלציה חדשה. מדובר בעבודה מורכבת מאד שדורשת תכנון מוקפד של נקודות המים השונות, לרבות הביוב כמובן. לכן, אינסטלטור לא מנוסה או כזה שלא מבצע עבודות גדולות לא יספיק לכם כאן. אתם צריכים לאתר אינסטלטור אמין שיש לו מספיק שנות ניסיון בתכנון והתקנת צנרת אינסטלציה חדשה בבית. האינסטלטור הזה גם יספק לכם את כל הכלים הסניטריים, לרבות אסלות, כיורים ועוד.

קבלן אלומיניום

כשאתם בונים את בית החלומות שלכם אתם צריכים לתת את הדגש על בחירת קבלן האלומיניום. זה הקבלן שיתקין לכם את כל החלונות בבית וזו הזדמנות מצוינת עבורכם להתקין פרופילים מרשימים שיהפכו את הבית שלכם ליוקרתי במיוחד. קבלן האלומיניום הזה יוכל להתקין לכם גם פרגולה מאלומיניום בחצר או במרפסת ולגרום לבית שלכם לדבר בשפה אחת.

מתקין תריסים חשמליים

אתם בונים את בית החלומות שלכם והדבר האחרון שאתם רוצים זה להתקין תריסי גלילה או הזזה ידניים. לכן, אנחנו ממליצים לכם לבחור מתקין תריסים מקצועי ואמין שיתקין לכם תריסים חשמליים בכל הבית. מעבר לעובדה שמדובר בתריסים שנוחים מאד לשימוש, תוכלו לחבר אותם גם למערכת הבית החכם ולשלוט בהם מרחוק או באמצעות אפליקציה לטלפון החכם.

לסיכום

אם אתם בונים את בית החלומות שלכם, אלה בעלי המקצוע שלא תרצו לוותר עליהם. כפי שכבר הבנתם, אתם לא צריכים לאתר כל אחד ואחד מהם בנפרד, בחרו קבלן מפתח אמין ומקצועי והוא כבר יבצע את העבודה עבורכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *