הורים לילדים? ובכן, אנחנו בטוחים שמאז שהם הגיחו לאוויר העולם וכנראה שאפילו לפני, אתם עושים הכל כדי לתת להם את הטוב ביותר. מחפשים את סוגי המזון הבריאים והמתכונים המומלצים עבורם, לא מפסיקים לחפש אחר חוגי העשרה ומקומות בהם יוכלו להרחיב את הדעת, מקפידים למצוא להם מסגרות חברתיות מתאימות ובעצם עושים כל מה שרק ניתן עבורם. כמו כן, נראה כי הורים רבים לילדים מנצלים את היכולות הטכנולוגיות והאפשרויות הרבות שקיימות כיום לצורך העניין הזה וכאן ניתן בהחלט לראות את האפליקציות השונות שמסייעות בכך. דוגמא נפלאה לאפליקציות מהסוג הזה היא אפליקציה חדשנית בשם JAMA שנותנת לאימהות והורים כלים חשובים לגידול הילדים. לאחרונה נוצר שיתוף פעולה מיוחד בין האפליקציה לרשת הספרים המובילה בישראל סטימצקי ואתם ההורים יכולים לקבל המלצות על ספרים מצוינים לגיל הרך. בואו נספר על האפליקציה ועל שיתוף הפעולה.

שיתוף הפעולה המרתק בין סטימצקי ל-JAMA – המלצות ממקורות מעולים

אם תיכנסו לאתר סטימצקי ותחפשו אחר ספרים לילדים שלכם, יכול להיות שגם אתם תחוו קושי מתוך המבחר העצום של הספרים לגיל הרך שניתן למצוא שם. כולם מצוינים ונראים נפלא, אבל איזה ספרים יתאימו במיוחד לילדים שלנו? ובכן, שיתוף הפעולה הייחודי הזה פותר לכם בעצם את הבעיה וסוגר לכם את כל הפינות לספרים לגיל הרך. מדי שבוע מתפרסמות בערוצים השונים וכמובן דרך האפליקציה, המלצות חמות על ספרים. ההמלצות כולן ניתנות על ידי מדריכי ומדריכות ההורים שעובדים עם האפליקציה, כלומר אנשי מקצוע שמבינים את הראש של ילדים בגיל הזה ויודעים לתת המלצות מתוך ידע וניסיון מקצועי. כמובן שאתם יכולים תמיד לחזור אחורה ולהיעזר בהמלצות שכבר ניתנו בעבר, ובשורה התחתונה, אם אתם מחפשים ספרים מתאימים לילדים שלכם, שווה בהחלט להיכנס ולהיעזר בהמלצות שמגיעות דרך שיתוף הפעולה המעניין הזה.

שיתוף הפעולה הכי חם ברשת: סטימצקי ו-JAMA ייתנו לכם המלצות חמות במיוחד לספרים לגיל הרך

אפליקציית JAMA – כל מה שצריכים הורים לתינוקות

בהגדרתה, האפליקציה הזו היא אפליקציה לאימהות לתינוקות, אך כמובן שהיא רלוונטית גם לאבות שמעוניינים לקחת חלק ורוצים להיעזר בכל הדברים הטובים שהיא מציעה. תוכלו להשתמש בה באינספור דרכים שונות, אך בגדול היא עובדת בשני מישורים עיקריים:

המישור החברתי שיתופי

האפליקציה ממש מזמינה את ההורים לקחת חלק בקהילה מקומית. אפשר למצוא דרכה חברים נוספים בקרבת מקום עם ילדים בגילאים שונים, להצטרף לפעילות משותפת, לראות מפגשים מעניינים רלוונטיים ועוד.

כל המידע שאתם צריכים

מעבר לכך מדובר על אפליקציה שמביאה הרבה מאד מידע חשוב, נגיש ומסודר. תוכלו למצוא שם שלל כתבות בנושאים שונים של הורים, סרטונים, פודקסאטים מרתקים ועוד.

כמו כן, ממש כמו במקרה של רשת סטימצקי, JAMA מקפידה על שיתופי פעולה עם כל העסקים, החברות והארגונים המובילים והטובים בישראל הרלוונטיים כמובן לנושא.

מדוע חשוב לקרוא ספרים בגיל הרך?

נסיים עם כמה מילים על החשיבות של קריאת ספרים בגיל הרך. הורים רבים חושבים שמדובר על משהו שאפשר להשאיר לגילאים מאוחרים יותר, איך אינספור מאמרים ומחקרים מראים כי קריאה של ספרים כבר משלב הינקות עוזרת לילדים לפתח את השפה שלהם, להעשיר את הדמיון ולפתח כישורים יצירתיים שונים. המשמעות? מומלץ להתחיל להקריא להם ספרים כבר מגיל צעיר ואם אתם לא בטוחים איזה ספרים יתאימו להם ויעניינו אותם, שווה בהחלט להיעזר בשיתוף הפעולה הייחודי בין JAMA לסטימצקי. מכאן תוכלו למצוא ספרים נהדרים, וזהו כל מה שנשאר לכם זה לדאוג לזמן האיכות עם הילדים!

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *