יש לעבור דירה ויש לעבור דירה עם ילדים. כאשר ילדים נמצאים במשוואה, לא רק שיש הרבה יותר מה לארוז, ולא רק שיש הרבה יותר משימות שמתווספות לרשימה האינסופית, אלא גם יש הרבה יותר הפרעות, בלת"מים, ובעיקר פחות זמן פנוי. כיצד בכל זאת משפחה עם ילדים עוברת דירה בדרך כמה שיותר מאורגנת ונינוחה? ובכן ממש כפי שיש טיפים לטובת נופש משפחתי עם ילדים, כך גם יש טיפים ייעודיים עבור מעבר דירה שכולל אריזה של צעצועים, ספרי ילדים, חטיפים, אינספור בגדים וכדומה. מה אם כן ניתן לעשות כדי להשיג שליטה? לרשותכם 6 טיפים שכל הורה חייב לקחת בחשבון.

חוסכים בזמן – ממקדים רכישה!

יש לכם דירה של 5 חדרים, נדרשים להשאיר את הדירה משופצת ונקייה? ובכן במקום לשלוח את הילדים לחפש ארגזים, במקום לקפוץ כל רגע לסופר השכונתי כדי לשלים ציוד אריזה או סבון רצפה, טוב לדעת שרק צריך להיכנס לאתר get packing. באתר תמצאו כל מה שרק עשויים להידרש לו לטובת מעבר דירה. מוצרי אריזה למעבר דירה get packing מאפשרים לכם לסמן וי על כל שלב ההתארגנות באופן כמה שיותר ממוקד, נוח ויעיל, גם אם ברקע הילד בוכה, רב עם האחים, או סתם רוצה שתעשו עמו שיעורי בית. כל שצריך לעשות זה לבחור איזה גודל של חבילת קרטונים מבקשים (בהתאם לגודל של הדירה), ואף לקבל החלטה האם מעדיפים חבילת פרמיום, כזו שבין היתר כוללת ניילון בועות, נייר אריזה, סרט דבק וכדומה.

רותמים את הילדים למשימת האריזה

אם עוברים עם ילדים, מוזמנים למנף את המצב. הרעיון הוא שבמקום להזמין צוות אריזה, פשוט מזמינים דרך האתר get packing את כל הציוד הנחוץ ועושים פעילות משפחתית – כולם נרתמים לטובת המשימה. אפשרו לילדים לארוז משחקים, ספרים, חומרי לימוד, בגדים ובאופן כללי כל מה שקשור אליהם.

 

 

תיק ייעודי לכל ילד

אם נקפוץ לבוקר הראשון בדירה החדשה, היו בטוחים שלא יהיה פשוט למצוא היכן הבגדים, הילקוט, שיעורי הבית, מברשת השיניים והצעצועים של כל ילד. מכאן שאם מבקשים להתייעל, יש לארוז כמו לפני חופשה. כל ילד צריך להכין לו תיק קטן שבו יש 2 סטים של בגדים, ילקוט בית ספר, ספר ומשחק אהוב, מברשת שיניים, מטען, נעליים וכל ציוד שהוא נזקק לו בשוטף. באופן שכזה לא תיאלצו לפשפש בארגזים תוך כדי לחץ, ואילו הילדים ייהנו מתחושת שליטה בסיטואציה החדשה.

מעצבים ליום אחד

מעבר דירה עם הילדם אומר שיש לילדים הזדמנות לעצב מחדש את החדר שלהם, וזוהי הזדמנות שתמיד מרגשת מחדש. מכאן שכל הורה צריך לעצור להבין עד כמה הוא מתכוון להעניק שליטה לילד ועד כמה הוא מוכן להשקיע. מכאן שניתן להציע לילד לבחור טפט, ניתן לאפשר לילד להציע רעיונות לגבי המיקום של הריהוט, ואף ניתן לאפשר לילד לשפץ דבר מה בחדר. עוד נציין שמוטב להתחיל עם הרכבת ארון הבגדים, כך שהילדים יוכלו "לרדת ממזוודות" ולהתחיל לחוש בבית.

נופש משפחתי

לא משנה עד כמה אנחנו אוהבים את הילדים שלנו, יש רגעים שבהם טוב שהם במסגרות, או לחלופין אצל סבא וסבתא. מכאן שאם עוברים דירה וצריך יום פנוי כדי לסגור מספר משימות, בהחלט מדובר בזמן אידאלי שהילדים יעשו אצל סבא וסבתא מיני חופשה.

אם לא אוכלים כולם עצבנים

הבית עומד לא מאורגן ועיקר הריהוט יושב בארגזים? ובכן ממש כפי שחשוב להתחיל עם בניית ארונות בגדים, כך גם חשוב להתחיל עם איפוס המטבח. אם רק תשימו במזווה ובמקרר אוכל שאוהבים, ותוציאו מהקרטונים כמה סירים, צלחות וכוסות, תזכו לדעת שכולם רגועים, כי לסדר דירה כשברקע יש ילדים רעבים זוהי בהחלט סיטואציה לא פשוטה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *