הורים בעלי עסק עצמאי לרוב פותחים אתר עסקי באינטרנט שמציג את הפעילות והשירותים שהם מציעים, במטרה לקבל חשיפה בקרב לקוחות פוטנציאליים במנוע החיפוש של גוגל. כדי להגדיל את החשיפה יש כמה טיפים וכללים שכדאי ליישם באתר, שיביאו אותו למקומות הראשונים בדירוגים של גוגל. במאמר שלפניכם מפורטים העצות והכללים שיקפיצו את האתר שלכם למקום הראשון בחיפושים של גוגל.

איך להיות ראשון בגוגל – המדריך המלא

אחרי שבחרתם להקים אתר, יש מספר צעדים שצריך לנקוט כדי להביא אותו לדירוגים השונים בגוגל:

לספק תוכן איכותי ורלוונטי

התוכן הוא הדבר הבסיסי והראשון שהאלגוריתם של גוגל קורא, שכן תוכן איכותי יביא יותר גולשים לקרוא ולהיכנס לאתר שלכם, ויגרום לו להופיע בתחילת תוצאות החיפוש. כשהתוכן כתוב ברמה טובה זמן השהייה של הגולשים באתר גדל, הם נכנסים לעמודים נוספים ומייצרים יותר קשרים עם האתר, ואם התוכן מתעדכן באופן תדיר הגולש ימשיך לחזור לאתר. את כל הדברים הללו גוגל יכול לקרוא, ובהתאם לכך לדרג את האתר במיקומים גבוהים.

כדי להגיע למקום הראשון בעזרת תוכן, הנה כמה טיפים שאפשר ליישם:

 

 

לשלב קישורים חיצוניים

אם אתרים אחרים מכילים קישורים המפנים אל האתר שלכם, האלגוריתם של גוגל מבין שהאתר שלכם איכותי. הדרך הטבעית בה אתרים אחרים ישלבו קישור לאתר שלכם במאמרים שלהם הינה באמצעות התוכן, מפני שתוכן איכותי ימשוך בעלי אתרים אחרים להפיץ את מה שקראו הלאה. דרכים נוספות להטעמת קישורים חיוניים הינן:

לסיכום

כדי להקפיץ את האתר העסקי שלכם למקום הראשון של גוגל יש שני דברים עיקריים עליהם כדאי להקפיד: כתיבת תוכן איכותי ושילוב קישורים חיצוניים. תוכן איכותי יעזור לגוגל להבין שהאתר שלכם רלוונטי למילת החיפוש, וקישורים חיצוניים מייצרים הפניות מאתרים אחרים לאתר שלכם, מה שגורם לחשיפה גבוהה יותר. אל תתייאשו, לעיתים זה לוקח זמן לטפס לדירוגים הראשונים בגוגל, אך זכרו כי ההשקעה משתלמת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *