אם העסק שלכם מדשדש ואתם מרגישים שאין לכם הכלים לדחוף אותו קדימה, הגעתם למקום הנכון. הכירו את Targo consulting, החברה שתעיף לכם את העסק קדימה ותסייע לו להפוך לעסק מצליח ורווחי.

הכירו את Targo consulting

מאז 2012, Targo consulting מסייעת ליזמים, סטארט-אפים וחברות טכנולוגיה בשלבים מוקדמים להשיג את היעדים העסקיים שלהם. הניסיון של החברה הזו בתעשיות ובתחומים שונים מאפשר ללקוחות שלה לקבל החלטות נכונות ולקדם את התהליכים החשובים ביותר עבור הארגון שלהם. החברה הזו עובדת עם לקוחות בעלי חזון וכאלה שלהוטים להיכנס ולשלוט בשוק. בהמשך נדבר על השירותים שהחברה הזו מעניקה ללקוחות שלה, כמו למשל תוכנית עסקית אצל Targo consulting שלוקחת עסקים ודוחפת אותם קדימה.

Targo consulting מסתכלת על הלקוחות שלה לא רק מנקודת מבט של יזם, אלא גם מנקודת מבט של משקיע. היא שואפת להציג מצב שלם ואובייקטיבי ליזמים. היא מתחילה בשאילת השאלות הנכונות ולאחר מכן מספקת את הפתרונות המתאימים ביותר לצרכי הלקוחות שלה. הצרכים של Targo consulting משתנים בהתאם לשלב העסק ולתחום בו הוא פועל.

בכל תהליכי העבודה, Targo consulting עובדת עם הלקוח כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר האפשריות. כשותפה מלאה לתהליך, היא מתייחסים לסטארט-אפ של כל לקוח כאל שלנו.

אילו שירותים Targo consulting מספקת ללקוחות שלה?

השירותים של Targo consulting מתמקדים במה שהכי חשוב ללקוחות שלה: תהליכי התכנון העסקיים והאסטרטגיים של החברה, לרבות מחקר והכנת תוכניות עסקיות ויישום תהליכים אלו בפועל. עבור חברות מבוססות, היא תומכת בתהליכי ספין-אוף ושינויים כדי להשיג מנהיגות עסקית ליבה וצמיחה מהירה. עבור סטארט-אפים, חבילת השירותים שלה תאפשר לכם ליישם כל תהליך חיוני כדי לקחת את הסטארט-אפ שלכם לשלב הבא.

 

 

איך Targo consulting יכולה לעזור לחברות בוגרות?

Targo consulting מספקת לחברות בוגרות מגוון רחב של שירותים שמסייעים להן להפוך למצליחות ורווחיות יותר. ראשית, Targo consulting מפיקה עבור החברה תכנית עסקית מפורטת שהיא למעשה שילוב למחקר ותכנון אסטרטגי שיעניקו לחברות הללו את האופציה לבנות צוות מנצח ולגייס השקעה.

בנוסף, Targo consulting מספקת שירות של ייעוץ אסטרטגי Spin-off. באמצעות היועצים העסקיים המקצועיים שלה, החברה מספקת ייעוץ עסקי מדויק לצרכי כל ארגון כאשר הם מקבלים יועץ עסקי אינטימי, המסייע להם להגיע למעבר מהיר באמצעות טרנספורמציה, כניסה לשווקים חדשים ושימוש בטכנולוגיות חדשות. תהליך הייעוץ העסקי מבוסס על מתודולוגיית ייחודיות לצמיחה מהירה בעלות הנמוכה ביותר.

כמו כן, Targo consulting מספקת לחברות בוגרות שירות של פתרונות מימון. צוות Targo consulting מסייע ליזמים וסטארטאפים בתהליך ההיערכות לגיוס השקעות ופנייה למקורות מימון רלוונטיים. היועצים יעזרו לכם לבחור את מקור ושיטת המימון הטובים ביותר בהתאם לשלב העסק שלכם. ל-Targo יש גישה למגוון מקורות מימון המאפשרים לה להתאים את מקורות המימון ותמהיל המימון בהתאם לצרכי לקוחותיה.

אחד השירותים המשמעותיים שTargo consulting יכולה להעניק לחברה גדולה הוא ייעוץ עסקי לשיפור הביצועים. תהליך הייעוץ האסטרטגי לשיפור הביצועים מתחיל בהבנה של ארבעה משתנים מרכזיים בכל שלב של האבחון שלנו: מבנה עלות/תמחיר, מיצוב, ניתוח ותובנה ברמת הלקוח ומבנה תהליכים עסקיים. בנוסף לייעוץ אסטרטגי, החברה מספקת גם שירותי ייעוץ עסקי ברמה הטקטית. הן הייעוץ האסטרטגי והן הייעוץ העסקי נתמכים על ידי יועצים עסקיים מקצועיים.

לסיכום

אם אתם רוצים לדחוף את העסק שלכם קדימה ואין לכם את הכלים לעשות זאת בעצמכם, אנחנו ממליצים לכם להכיר את השירותים של Targo consulting ולשים את המפתחות לעסק שלכם בידיים שלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *