הורים לילדים קטנים לא תמיד מוצאים את הזמן להאזין לתוכניות רדיו מעניינות. בילוי זמן עם הילדים – החל מהכנת שיעורי בית עד בילוי זמן איכות יחד – כולם דורשים תשומת לב מלאה לילד/ה. אבל כשהילדים ישנים, אפשר להנות מזמן פנוי ולהאזין לתוכניות רדיו כמו גם ברגעים שאתם מבשלים, נוהגים, מקפלים כביסה, או פשוט נחים מיום עמוס.

יש כמה תוכניות שיספקו לכם ידע כללי ועדכונים על מה שקורה בישראל במהלך היום תחנת גלי ישראל זמינה להאזנה אונליין. יש תוכניות שיספקו רגעים של תרבות צחוק, עניין ורוגע. הנה כמה תוכניות מומלצות:

חנוך דאום בבוקר

חנוך דאום הוא איש תקשורת מעולה, אבל לפני הכול קומיקאי. מהופעותיו נהנים רבים וגם כשרון הכתיבה שלו הפך לדבר מוערך. כעת חנוך דאום מגיש תוכניות בבוקר ברדיו גלי ישראל – תכנית אשר בה הוא עוסק בנושאים מעניינים ומראיין אנשים מרתקים כמו בוגי יעלון ושאר אושיות ציבור מסקרנות. לתוכנית של חנות דאום אפשר להאזין און ליין בכול שעה ביום.

פתחי וזמרי בע"מ

תכנית העוסקת בענייני היום ובסוגיות פוליטיות, כמו גם בסוגיות תקשורתיות ושאר נושאים מעניינים. בתכנית ידונו צמד השדרנים, פתחי וזמרי, בנושאים בוערים החל מעניינים של קיפוח עדתי עד תככים ומזימות במפה הפוליטית, או בתכנים של תוכניות טלוויזיה וחדשות ובכל הנושאים שבוערים ועל סדר היום.  בתכנית אפשר להנות מראיונות עם אישי ציבור, אפשר להאזין לשיחות עם פוליטיקה, לקבל חוות דעת בנושאים כללים ולהנות מתוכנית מעניינת שעוסקת בחברה הישראלית, בפוליטיקה ותקשורת.

הישארו בהאזנה: תוכניות מעניינות להאזנה בזמן הפנוי

יומן הצהריים עם מתן פלג

כדי לדעת מה היה בצהריים בזמן ששיחקתם עם הילדים: תוכלו להאזין לתוכנית 'יומן הצהריים' של מתן פלג. התכנית מקנה דיווחים על כל מה שקרה המהלך היום עם דיונים בנושאים של כלכלה, בריאות, פוליטיקה וכדומה. כך תוכלו להשלים חוסרים בחדשות ועדכונים.

פתרון חלומות ומענה על שאלות עם הרב שמואל אליהו

הרב שמואל אליהו הוא מבין הרבנים הבולטים בתקופה האחרונה. הרב, שהפך לחלק בלתי נפרד מהחברה הישראלית ושירת בצבא ביחידה מובחרת, מספק תכנית מעניינת במיוחד אשר עונה על שאלות בנושאי הלכה, פותרת חלומות ומאפשרת מסירת תפילות ובקשות למען עתיד טוב יותר.

את כל התוכניות אפשר לשמוע במהלך היום והלילה בזמן שבאתר רדיו הד אפשר למצוא מגוון רחב של תחנות רדיו און ליין. בחרו ברדיו גלי ישראל שמספק מגוון תוכניות מצוינות עם שדרנים מוכרים כמו שרון גל, דליק וולוניץ' ועוד. אז זה הזמן לנוח או להרחיב אופקים עם מגוון תוכניות של רדיו גלי ישראל.ו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.