רוצים לשדרג ולהפוך את הבית שלכם לנוח, יוקרתי ומפנק יותר? ובכן, יש כל מיני דרכים לעשות את זה ולכל אחת מתאימה כמובן דרך אחרת. יש משפחות שיבחרו לשנות ולהתאים את מספר החדרים בבית למספר הדיירים בו, אחרות ירצו לשדרג את הגינה, ויש משפחות שיסתפקו בשיפוצים קלילים של צביעת הבית ושדרוג של הדברים הבסיסיים יותר. ועם כל הדברים הללו, מי שרוצה להפוך את הבית שלו לייחודי באמת, צריך בהחלט לשקול את האפשרות הנפלאה של הקמת מערכת בית חכם. באמצעות מערכת מתקדמת כזו, ניתן לשלוט בקלות בכמה מוצרים חשמליים שונים ממקום אחד, לחסוך בהרבה חשמל ולהפוך את הבית למתקדם ביותר מבחינה טכנולוגית. אם עדיין לא שמעתם על הדבר הזה, אנחנו רוצים להסביר בדיוק על מה מדובר ולמה שווה גם לכם לשקול את האפשרות הזו שהיא נוחה במיוחד.

מה זה בית חכם?

ובכן, הבית החכם הוא למעשה חיבור דיגיטלי מתקדם של רכיבים חשמליים שונים בבית, כך שאנחנו יכולים לשלוט על כולם בקלות דרך מקור אחד. חברת Somfy היא אחת מהחברות המנוסות והוותיקות בארץ המציעות את האפשרות של בית חכם ומאפשרת מספר רב של חיבורים. הנה כמה דוגמאות לרכיבים שניתן לחבר למערכת בית חכם:

תריסים חשמליים

הפתרון המושלם עבור חלונות בכל הגדלים. היתרונות העיקריים של הדבר הזה הם שליטה ברמה גבוהה בטמפרטורה ובתאורה, וכן תחושת הגנה וביטחון מפני פריצות. כמו כן אין צורך בתריסי גלילה ידנית שנוטים להישחק ולהיהרס הרבה יותר מהר מסוגים אחרים.

וילונות חשמליים

עוד פתרון מצוין שלא מאפשר לנו שליטה ברמה גבוהה בתאורה ובטמפרטורה של הבית, אלא גם עוזר לנו לשמור על הרהיטים. חברת סומפי למשל מציעה מוצר ייחודי שמגיע עם חיישני טמפרטורה שסוגרים את הוילון באופן אוטומטי כאשר יש שמש חזקה ובכך אפשר לשמור על כל הרהיטים בבית בלי שום חשש.

בית חכם: הופכים את הבית לטכנולוגי באמצעות מערכות מתקדמות ומשוכללות

מוצרים למרפסת וסביבת הבית

סוככים מעולים למרפסת ולחוץ הבית המגינים על החלקים החשובים בחוץ מפני נזקי השמש ונזקי הגשם. גם כאן אפשר לבחור מוצרים מצוינים שמגיעים עם חיישנים שמבצעים את הסגירה באופן אוטומטי בעת הצורך וכמובן שניתן לשלוט על הכל בלחיצת כפתור אחת.

שערים חשמליים

הפתרון המושלם לחנייה ולשמירה על כלי הרכב שלכם. אפשר כמובן להתאים למערכות אינטרקום מתדקמות כולל מצלמות וכך לראות מי מגיע ולהחליט מתי אנחנו פותחים את השער ומתי לא.

תאורה חכמה

מבחר גופי תאורה וסוגים שונים של נורות, כאשר ניתן לשלוט על הכל מרחוק באמצעות המערכת המתקדמת של בית חכם.

שליטה פשוטה בהתאמה אישית

הדבר המעניין ביותר כאשר מדברים על בית חכם, הוא אפשרויות השליטה הרבות הקיימות. כך למשל ניתן לבחור שלט יחיד לאלמנטים מסוימים, אבל אם אתם מעוניינים אפשר גם לחבר את כל האלמנטים או קבוצות שונות של אלמנטים לשלטים כוללים (אך למשל בבתים עם יותר מקומה אחת, אפשר לבחור ללכת על שלט אחד לכל קומה).

כמו כן, אם אתם לא רוצים שלט ומעדיפים להשתמש בטלפון החכם שלכם, אפשר לחבר הכל אליו ולשלוט בכל המכשירים באמצעות אפליקציה נוחה במיוחד לשימוש.

לבסוף, תוכלו לתכנת בעצמכם את תוכניות השימוש ולהחליט שבשעות מסוימים מכשירים מסוימים נדלקים ונכבים בהתאם לנוחיות ולצרכים שלכם.

לסיכום – כשאתם רוצים לשדרג את הבית, אין ספק כי התקנת מערכת בית חכם תעשה זאת עבורכם וזוהי דרך מצוינת להשביח את הנכס ולהפוך את החיים שלכם לנוחים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.