יום הגיוס שלכם לצה"ל הולך ומתקרב ואם אתם רוצים לעשות שירות משמעותי בתפקיד שעליו אתם חולמים, יש חשיבות גדולה להכנה שלכם לצה"ל. במאמר הבא נסביר למה כדאי לעשות קורס הכנה לצו ראשון באינטרנט, מה הוא כולל ואילו עוד טיפים מעשיים תוכלו למצוא ברשת לקראת היום הגדול.

קורס הכנה לצו הראשון באינטרנט

הצו הראשון הוא למעשה דריסת הרגל הראשונה של הנער בצבא. זה נכון, יש עדיין מספיק זמן עד לגיוס עצמו ועם זאת, יש משמעות מכרעת להצלחה של הנער בצו הראשון וככל שהוא יוכיח את עצמו יותר, כך הסיכוי שהגיוס שלו יהיה קל ונעים עולה. בניגוד לעבר, כיום ניתן לבצע הכנה לצו ראשון באופן מסודר אונליין, על מנת לדמות ככל שניתן את המבחנים שאתם הולכים לבצע ולהכין אתכם על הצד הטוב ביותר.

למה כדאי לעשות קורס הכנה לצו ראשון באינטרנט?

המבדקים של הצו הראשון חשובים מאד עבורכם, שכן ביום זה ייקבעו שני נתונים משמעותיים ביותר. הנתון הראשון הוא קבוצת האיכות שאליה תשתייכו והשני הוא לא אחר מאשר הפרופיל שלכם. לא נלאה אתכם במידע טכני אודות הנתונים הללו, אך באופן כללי נוכל לומר כי הם ישפיעו בצורה משמעותית ביותר על התפקיד שאותו תמלאו בצה"ל. לכן, אנחנו ממליצים לכם לעשות את כל ההכנות הדרושות ליום הזה, במיוחד את קורס ההכנה לצו הראשון שיעזור לכם להגיע הכי מוכנים שתוכלו.

מה כולל קורס הכנה באינטרנט?

הקורס הוא למעשה סימולציה מלאה של המבחנים שאותם תעברו בצו הראשון. הוא נותן את הדגש על האתגרים שעומדים בפני הנבדקים, בין השאר עמידה בתנאי לחץ ובזמנים הנוקשים של המבדקים. באמצעות הקורס האינטרנטי אתם מקבלים מעטפת מלאה שתכין אתכם לצו הראשון, החל מהמבחנים הפסיכוטכניים, הכנה לשאלות אנלוגיות מילוליות וצורניות, הכנה למבחן כמותי, הבנת הנקרא, הבנת הוראות וראיון אישי.

את ההכנה לכל המבדקים שציינו תבצעו באמצעות חזרות ותרגולים המותאמים לזמני אמת של המבחנים. כשתגיעו ליום האמת, סביר להניח שלא תהיו מופתעים והיתרון שלכם על פני משתתפים האחרים יבוא לידי ביטוי מהר מאד. בסופו של דבר, אם תגיעו מוכנים מנטלית ותהיו רגועים, סביר להניח שתוכלו להשיג תוצאות מצוינות במבדקים.

הילד גדל: כל הדרכים להכין את הנער המתבגר לקראת הגיוס לצה"ל

הכנה אונליין – מה עוד תוכלו לעשות?

מעבר לקורס ההכנה לצו הראשון יש עוד מגוון רחב של פעולות שתוכלו לבצע אונליין לפני הגיוס. לדוגמא, אולי תתפלאו אבל כיום תוכלו למצוא העתקים שלמים של ספרי הדרכה והכנה לצה"ל אונליין. לדוגמא, תכנית הכנה לצה"ל לכיתות י"א הכוללת הסבר מפורט על הצו הראשון, הדמיה של ראיון אישי, סדנת שיווק עצמי בנושא תדמית אישית ועוד. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לחפש בגוגל את הביטוי הכנה לגיוס אונליין וכל התוצאות יופיעו בפניכם.

בנוסף, מומלץ מאד להיכנס ליוטיוב ולצפות במגוון סרטונים הכוללים מידע בעל ערך מוסף, בין השאר הצצה פיזית ליום הגיוס, מה להביא ליום הגיוס, איך מקבלים פטור מזקן, איך מכינים את עצמכם לטירונות ועוד. הקפידו לראות סרטונים מטעם גופים רשמיים כמו צה"ל ומשרד החינוך, שם תמצאו את המידע הרלוונטי והמקצועי ביותר עבורכם.

לסיכום, אין ספק שכיום תוכלו לבצע הכנה מקצועית ליום הגיוס באינטרנט, בין אם מדובר בהכנה לצו ראשון אונליין או כל תוכן אחר שיסייע לכם להתכונן לקראת היום הגדול. אם תדעו לנצל את המידע המקצועי שקיים כיום ברשת, אין ספק שאתם בדרך לשירות משמעותי בצה"ל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.