גם לכם נמאס לשטוף את הבית עם דלי וסמרטוט? הגעתם למקום הנכון, הכירו את השוטף ומקרצף רצפות אלחוטי SF8 מבית JIMMY, המכשיר שיהפוך את שטיפת הבית לקלה ונוחה במיוחד.

דלי וסמרטוטשוטף ומקרצף רצפות אלחוטי SF8

מי מאתנו אוהב לשטוף את הבית? האמת, מדובר בעבודה מאד לא כיפית בלשון המעטה, בטח אם הבית הוא גדול או שיש לכם ילדים קטנים שנוהגים ללכלך את הרצפה שנייה אחרי שהיא מתייבשת. בדיוק פה נכנס לתמונה שוטף ומקרצף רצפות אלחוטי SF8, מכשיר המאפשר לכם לשטוף ולקרצף את הרצפה בפעולה אחת בו זמנית. מדובר במכשיר מתקדם המסיר את כל סוגי הלכלוך מכל סוגי הרצפות. יש לו סוללה נשלפת ונטענת שמספיקה ל- 35 דקות של עבודה, מסך LED לניהול חכם של העבודה, מכלי מים נקיים ומלוכלכים נפרדים, פעולה שקטה במיוחד ועוד. את המוצר המומלץ הזה אפשר למצוא באתר ולקרוא את הפרטים הטכניים המלאים עליו.

נוחות מקסימלית בעבודה

למקרצף האלחוטי יש טכנולוגיית ניקוי מתקדמת שמתבצעת על ידי מברשות רולר כפולות שהופכות את העבודה לקלה ונוחה במיוחד. העובדה שהמברשות הללו מסתובבות בתנועה ייחודית מאפשרת למשתמש לתפעל את המקרצף עם יד אחת בלבד, בקלות ובנוחות. גם מסך ה- LED הופך את העבודה לנוחה במיוחד, אתם כל הזמן יכולים לראות כמה סוללה נשארה לכם, מה המצב של מכלי המים ואת כל המידע הדרוש.

עבודה יעילה ונקייה

למקרצף האלחוטי יש טכנולוגיית ריסוס מיוחדת שמאפשרת לו להתגבר על כתמים עיקשים במיוחד. לעומת השטיפה עם סמרטוט למשל, הניקוי של המקרצף הוא הרבה יותר ממוקד ולכן הוא מגיע לתוצאות מושלמות. אגב, בזכות המבנה של המקרצף האלחוטי תוכלו להגיע למקומות שאתם לא יכולים להגיע עם סמרטוט ודלי וזה יתרון מאד משמעותי. למקרצף יש מוט מתכוונן בסיבוב של עד 90 מעלות, מה שמאפשר לו להגיע למקומות ששום סמרטוט לא יכול להגיע אליהם, גם אם תהיו המנקים הכי מקצועיים שיש.

דלי וסמרטוט? לא עוד: מקרצף הרצפות שיעזור לכם להבריק את הבית

חסכוני במים

אם אתם מאלה שנוהגים להציף את הבית בכל פעם שאתם שוטפים אותו, אתם צריכים לדעת שאתם מבזבזים לא מעט מים. עם המקרצף האלחוטי אתם חוסכים לא מעט מים ואם אתם נוהגים לשטוף הרבה את הרצפה, זה כמובן יבוא גם לידי ביטוי בחשבון המים שלכם. מכיוון שלמקרצף האלחוטי יש עוצמת ניקוי גבוהה מאד, הוא לא זקוק להשתמש בכמויות המים המטורפות שאתם מבצעים בהם שימוש בניקיון סטנדרטי.

פחות נזקים לבית

בניגוד לשטיפה עם דלי וסמרטוט, השואף האלחוטי הרבה יותר בטוח לשימוש, לא משפריץ מים הצידה ולא גורם לנזקים לרהיטים של הבית. אם נהגתם לשטוף עד היום את הבית עם הרבה מים, ודאי נתקלתם בסיטואציות שבהם המים גלשו לבדם למקומות שלא רציתם שיגלשו אליהם וגרמו נזק לרהיטים ולשטיחים, עם השוטף האלחוטי זה לא יכול לקרות.

פעולה שקטה במיוחד

אם יש לכם ילדים קטנים ואתם חוששים שהמכשיר הזה ירעיש ויעיר אתכם, גם מהבחינה הזו אתם יכולים להיות רגועים. מדובר במכשיר שקט במיוחד באמצעות טכנולוגיית הפחתת הרעשים שהוא מצויד בה. תוכלו לשטוף את הבית בכל שעה שתרצו, גם אם האורחים הלכו מהבית באמצע הלילה, הילדים לא ירגישו כלום ויקומו לבית נקי ונוצץ.

לסיכום, הגיע הזמן לנטוש את הדלי והסמרטוט ולעבור לטכנולוגיית ניקוי מתקדמת ונוחה במיוחד באמצעות שוטף ומקרצף רצפות אלחוטי  SF8מבית JIMMY. השוטף האלחוטי הזה יהפוך את השטיפה לקלה, נוחה, חסכונית במים ושקטה במיוחד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *