לא מספיק שהלילות שלך הם לא מה שאת מכירה, אלא גם כשאת מביטה במראה את מגלה דמות חדשה. נפיחות של עייפות מתחת לעיניים, נשירה (כן בדיוק על זה כולן מדברות), סימני מתיחה בבטן ובירכיים ועור הפנים כבר כמה שבועות שאינו זוהר ובטח שלא קורן, אלא יותר כמו החולצה שלך לאחר לילה קטוע של האכלות ופליטות. אז מה ניתן לעשות כדי לחזור להיראות קצת יותר כמו עצמך? כיצד ניתן לטפח את עור הפנים והגוף ולהרגיש שמצאת גם קצת זמן עבורך? קבלי מארז טיפים מפנק, במיוחד לכבוד הלידה הראשונה!

צריכה של אבקת קולגן

אם טרם שמעת על אבקת קולגן, עתה לאחר לידה, מדובר בזמן מושלם. הקולגן הוא חלבון חשוב שמצוי בגוף באופן טבעי. בין היתר הוא אחראי על החוזק של השיער, על החוזק של הציפורניים ועל נראות של עור מתוח. מבקשת לדעת קצת יותר על המוצר והיתרונות שלו? ובכן ניתן לצרוך חלבון קולגן באופן מלאכותי, ואף בצורת אבקה, אותה ניתן לשלב בכל סוג של ארוחה. מכאן שאם בימים אלו בשל חוסר זמן את חיה על קורנפלקס וחביתה, טוב לדעת שגם פה ניתן לשלב את האבקה, ורבות מעידות שהיא אכן עושה את העבודה, וכפי שציינו גם בגזרת השיער הקולגן מסייע רבות. עוד ראוי לציין שהאבקה מתוחזקת בתוסף ויטמין C (מסייע לאיכות הספיגה) ושאת התוצאות אפשרי לראות כבר כעבור חודשיים.

התאמת קרם פנים וטיפולים ייעודיים

בשל שינויים הורמונאליים לא מעט נשים לאחר לידה סובלות מפיגמנטציה ומאקנה. כיצד ניתן לטפל בכך? ובכן מי שסובלת מעור שמן, מוטב שתעבור למוצרי קוסמטיקה שאינם שומניים ושאינם מכילים הרבה קרם לחות. מצד שני, יש לשים לב שאותם קרמים אינם מייבשים. לא חסרים על המדפים סבוני פנים ייעודיים עבור בעלי עור שמן – נצלי זאת. בכול הנוגע לפיגמנטציה, ראוי לדעת שיש להקפיד על שימוש בקרם מסנן קרינה, ואם מדובר בבעיית כתמים חמורה, ניתן להתחיל לברר אודות טיפול ייעודי. כיום קיימים מגוון טיפולים בטוחים ויחסית פשוטים שמשלבים טכנולוגיית לייזר.

טיפוח העור לאחר לידה: מדריך לאימהות טריות

מענה לסימני מתיחה

יש לך סימני מתיחה על הבטן, בזרועות ובמגוון מקומות חשופים? ובכן העצה הכי טובה היא לעשות ספורט, אך ברור שאין זה הזמן הנכון. במקום זאת את מוזמנת להכיר תכשירים שיודעים לטשטש את הסימנים ואף וטפל בהם. כך למשל קרם אלסטן עשוי להעניק את הפתרון הרצוי.

הגיע הזמן להתחיל להשקיע בעור הפנים

אם פעם היית מקבלת מוצרי טיפוח לעור הפנים ושמה אותם בצד, זהו בדיוק הזמן לרכוש כמה חדשים ולהשתמש באלו שקיימים. אז נכון שעתה אין סיבה להתלבש יפה לעבודה ונכון שעתה כל קפיצה לגינה השכונתית היא מיני הפקה, אבל דווקא עכשיו מעשים קטנים מובילים לשינויים גדולים. לא רק בהרגשה, אלא גם בהופעה השלמה. אז בעוד שאין סיבה ללבוש יותר מגופייה ומכנס מרופט, בעור שלך בהחלט מומלץ להשקיע. מוטב להתחיל לעשות פילינג, למרוח לפני השינה קרם פנים ללילה, לנקות בסוף היום את עור הפנים ביסודיות וכדומה.

טיפים קטנים ונחמדים

כבר מרגישה יותר טוב? זוהי בהחלט הייתה המטרה! עתה נוסיף כמה טיפים קטנים ונחמדים. העדיפי מצעים מבדים נושמים שיותר בריאים לעור, אל תתאפרי בכבדות שאינה מאפשרת לעור לנשום, תמצאי סיבות לצחוק (בהחלט בריא לעור הפנים), תגנבי שינה בכול הזדמנות אפשרית (שינת יופי אינה המצאה של נשים) ובאופן כללי תהיי סבלנית עם עצמך. המראה העיף והמרופט זמני, זוהי התחלה של משהו מופלא!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.